Na luzie - Gadżety na plażę 2009? - kilka lat później można się z tego tylko śmiać:)

Gadżety na plażę 2009? - kilka lat później można się z tego tylko śmiać:)

Nie lubicie rozstawać się ze swoim laptopem czy aparatem fotograficznym? Boicie się, że wasz sprzęt nie wytrzyma intensywnych wakacji ? Czas rozejrzeć się za czymś wytzrymałym. W tym dziale pokazujemy gadżety, którym nie straszna woda czy piasek.       Sony Ericsson C702   Odporny na zabrudzenie i zachlapanie. Sony Ericsson C702 telefon został stworzony z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia. Telefon jest zgodny ze standardem IP54 (Ingress Protection) — czyli jest odporny na zabrudzenie i zachlapanie. Dzięki temu możesz pozostać na zewnątrz niezależnie od warunków pogodowych.
Mając do dyspozycji C702, nigdy się nie zgubisz — bez względu na to, dokąd podróżujesz. Telefon jest dostarczany z zainstalowaną fabrycznie próbną wersją programu Wayfinder Navigator™. Korzystając z instrukcji nawigacyjnych krok po kroku, szybko dotrzesz do wyznaczonego celu. Wayfinder Navigator™ to nieograniczony dostęp do narzędzia planowania podróży .       Zegarek dla surfera Nixon Lodown
      Nowy zegarek firmy Nixon jest przeznaczony dla tych co mają deski, stroje z pianek i lubią fale. Najciekawszą funkcją elektronicznego zegarka są dane na temat pływów na 200 plażach, na następne 15 lat. Graficzny wyświetlacz pokazuje aktualną wysokość fal. Dodatkowo Lodown jest wodoodporny do 100 metrów, jego koperta została wykonana z tytanu, ma stoper, minutnik, alarm i podświetlaną tarczę. Dodatkowo pokazuje też datę i godzinę       Precyzja, Pentax - Optio W60   Konstrukcja aparatu umożliwia wykonywanie zdjęć do głębokości 4 m przez 2 godziny (JIS CLASS 8). Dodatkowo zabezpieczenia chronią aparat przed kurzem i pyłem (JIS CLASS 5). Aparat przystosowany jest również do pracy w zakresie temperatur od -10° C do 45° C. Dzięki tym udogodnieniom możemy być pewni, że aparat sprawdzi się tam gdzie inne aparaty uległy by zniszczeniu.W aparacie zastosowano nowy szerokokątny obiektyw z 5-krotnym zoomem optycznym o ogniskowej do 5mm do 25mm (28mm-140mm w formacie 35mm). W przypadku gdy 28mm to jeszcze za mało, możemy uzyskać zdjęcie o ogniskowej 21mm. Po uruchomieniu tej funkcji obracamy aparat pionowo i wykonujemy dwa zdjęcia na zasadzie panoramy. W rezultacie otrzymujemy jedno poziome, szerokokątne zdjęcie. Optio W60 jest pierwszym kompaktem Pentaxa, w którym istnieje możliwość rejestracji filmów w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli (do zapełnienia karty pamięci). Dodatkowo mamy do dyspozycji stabilizację elektroniczną w trakcie filmowania oraz tryb filmu podwodnego, w którym aparat automatycznie dobiera wszystkie parametry ekspozycji.        Panasonic SDR-SW20  
Chęć rejestrowania każdej chwili i dzielenia się przeżyciami z rodziną i przyjaciółmi, wymaga od producentów kamer wprowadzania coraz bardziej mobilnych i wytrzymałych konstrukcji. Panasonic, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadził do sprzedaży kamerę spełniające te potrzeby. Nowa kamera SDR-SW20 łączy wytrzymałą, kompaktową obudowę z uszczelnieniem, która umożliwia filmowanie w wodzie (również słonej) do głębokości 1,5 metra, z zabezpieczeniem przeciwwstrząsowym, które chroni kamerę przed upadkiem z wysokości do 1,2 metra oraz konstrukcją, która blokuje cząsteczki kurzu mogące doprowadzić do awarii. SDR-SW20 jest wszechstronną kamerą, która umożliwia pracę w bardzo zróżnicowanych warunkach pogodowych.
     Pomysłowe Etui z Głośnikiem (iH19) dla iPoda   Dzięki wodoodpornemu etui z portem zabierzesz swojego iPoda gdzie tylko zechcesz. Możesz słuchać muzyki zarówno przez słuchawki jak i głośniki, zainstalowane w pokrowcu.

Wiele osób podczas plażowania chciałoby posłuchac muzyki ze swojego iPoda. Niestety częstym zmartwieniem jest wszechobecny piasek i woda. Dodatkowo sieć kabelków od iPoda nie zachęca do zabierania urządzenia na plażę. Właśnie dlatego firma iHome przygotowala dla iPoda wodoodporne etiu wraz z głośnikami. Głośniki iH19 to bardzo ciekawy gadżet. Do środka mini walizeczki, którą widzicie na  obrazku, obok chowamy naszego iPoda (lub inny odtwarzacz), odpowiednio podłączamy, zamykamy walizkę i już możemy się cieszyć z przenośnych głośników. Odtwarzaczem zarządzamy przy użyciu prostego panelu kontrolnego znajdującego się pomiędzy głośnikami.
Dzięki temu, że jest lekki i zapinany na zamek możesz go także zabrać na rolki lub rower.     Stylowy i wytrzymały Aristo Strong 1500    ARISTO Strong 1500 to kolejny notebook z klasy RUGGED. Zdecydowany faworyt w testach wytrzymałościowych, odporny na zalania, wstrząsy i upadki. Zbudowana ze stopu magnezowego obudowa jest 20-krotnie mocniejsza, niż rozwiązania dotychczas stosowane w konstrukcjach notebooków. W celu zabezpieczenia 15,4-calowego ekranu przed ewentualnymi uszkodzeniami, skonstruowana została specjalna ramka okalająca wyświetlacz. Dzięki niej, wszelkie napięcia towarzyszące upadkom są amortyzowane już na obrzeżu ekranu, w wyniku czego, matryca jest znacznie bardziej odporna na pęknięcia. Nowy notebook ARISTO waży około 3,2 kg i posiada 9-ogniwową baterię, która dzięki m.in. technologii dostosowywania prędkości procesora do potrzeb systemu, umożliwia około czterogodzinną pracę bez zasilania. Natomiast mechanizm podwójnego zabezpieczenia baterii, ma chronić urządzenie przed uszkodzeniami wynikającymi ze skoków napięcia oraz przegrzania.       Prawdziwy Twardziel - Panasonic Toughbook CF-30   Toughbook CF-30 to prawdziwy twardziel. Jest solidny, jak żaden inny, oraz pod każdym względem optymalnie przystosowany do najcięższych warunków eksploatacyjnych. Nie straszne mu wstrząsy, uderzenia, zimno, upał, kurz oraz wilgoć. Dzięki technologii mobilnej Intel Centrino Duo można pracować na standardowej baterii do 8 godzin – rozwiązanie spełniające potrzeby najbardziej wymagających aplikacji. Większą elastyczność oraz optymalny odbiór w sieci WLAN zapewniają anteny Diversity, zintegrowane w obudowie wyświetlacza. Absolutnym hitem w modelu CF-30 jest antyodblaskowy ekran dotykowy XGA 13,3 cala o jasności 1000 cd, który gwarantuje perfekcyjną czytelność wyświetlacza nawet przy bezpośrednim nasłonecznieniu. Obudowa ze stopu magnezu gwarantuje maksymalną ochronę delikatnych podzespołów, takich jak np. ekran. Napędy dysków twardych są zabezpieczone przed wstrząsami i wibracjami. Upadek z wysokości do 90 cm nie wpływa na ich funkcjonowanie. Specjalne uszczelnienie zapobiega wnikaniu pyłu i wody do wnętrza obudowy komputera.

schowek

0

Imię i nazwisko *

Twój adres e-mail *

Twój numer tel.

Temat wiadomości *

Treść wiadomości *
  • Schowek pozwala na dodawanie interesujących Cię obiektów noclegowych i póŸniejszą ich analizę.
  • Schowek "pamięta" dodane obiekty, nawet po wyłączeniu przeglądarki.
  • Dzięki schowkowi można wysłać wiadomoœć e-mail do kilku obiektów jednocześnie.
    W tym celu zaznacz interesujące obiekty i przejdź do opcji "Wyślij mail do wybranych obiektów".
  • Aby zminimalizować schowek, kliknij na     
  • Aby ukryć schowek, kliknij na     
  • Aby przywrócić schowek, kliknij na pokaż schowek dodaj na górze strony lub      w dolnej części, po lewej stronie.